Huawei ekran zaman aşım ayarı nasıl yapılır?

/ 3 Mart 2020 / 477 / yorumsuz
Huawei ekran zaman aşım ayarı nasıl yapılır?

Selamlar bugün sizlere Huawei model telefonlarda ekran zaman aşımı nasıl ayarlanır bu konu hakkında sizlere bilgi aktaracağız. Zaman aşımı ile beraber ön bilgi verip ekran ışığının sık sık kendiliğinden kapanması hakkında detaylara ineceğiz. İşte detaylar…

Ekran zaman ayarı yapamıyorsanız bu haberimiz sizin için. Huawei ekran zaman ayarı nasıl yapılır konusuna hoş geldiniz. Sizleri çok rahatsız eden sönen ekran ışığını hemen ayarlayalım.

HUAWEİ EKRAN ZAMAN AŞIMI NASIL AYARLANIR

Huawei model ekran zaman ayarını ayarlamak için başlayalım. İlk olarak Ayarlara girin ve Ekran sekmesinden Ekran Zaman aşımı adımını takip edin. Karşınıza çıkan menüden  15 saniye ile 30 saniye, 1 dakika, 2 dakika, 5 dakika ve 10 dakika arasında seçenekleri kendinize göre değiştirin.

Bu adımlardan sonra istediğiniz sürede zaman aşımını ayarlayabilirsiniz. Hatta bu süreyi sınırsız bile yapabilirsiniz. Bunun için Ayarlar > Gelişmiş Ayarlar > Akıllı Bekleme olarak bazı Android sürümlerinde ekrana baktığınız sürece açık kalmasını sağlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.