İnstagram Hesabı Nasıl Silinir Nasıl Donrurulur

/ 29 Ekim 2017 / 685 / yorumsuz
İnstagram Hesabı Nasıl Silinir Nasıl Donrurulur
İnstagram Hesabımı Nasıl Dondururum ve Nasıl Silerim
Instagram hesap silme rehberimizde Instagram hesabı nasıl kapatılır, nasıl dondurulur sorularını yanıtladık. İşte Instagram hesabı dondurma ipuçları
Instagram hesabı silme veya Instagram dondurmanın yollarını mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz.
Beğendiğiniz fotoğraflara çift dokunmak, her gördüğünüz yeniliği paylaşmak ve deneyimlerinizi sadık takipçilerinize aktarmak müthiş. Peki ya tüm bunlardan sıkılmaya başladıysanız ve biraz ara vermek istiyorsanız, hesabınızı nasıl askıya alabilirsiniz? Veya Instagram’ın zamanınızı fazlasıyla tükettiğini düşünüyorsanız, hesabınızdan tamamen nasıl kurtulabilirsiniz? Amacınız ister Instagram hesabı silme olsun, ister Instagram kapatma; aradığınız cevabı aşağıdaki rehberimizde bulacaksınız.
Instagram Hesabınızı Silme
Önce en sert çözümden, Instagram hesabınızı tamamen nasıl kapatabileceğinizden başlayalım. İşte Instagram’ın zaman kaybından başka bir şey olmadığını düşünenler için en köklü çözüm olan hesap kapatmanın yolu.
Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır?
Instagram hesap silme işi oldukça kolay
1. Bu adresteki Hesabımı Sil sayfasına gidin. Siteye daha önce giriş yapmadıysanız, giriş yapmanız gerekecek.
2. Hesabınızı kapatmadan önce bunu neden yaptığınızı seçmeniz gerekiyor. Açılır kutudan bir neden seçin ve beliren kutucuğa Instagram parolanızı girin.
3. Son olarak “Hesabımı kalıcı olarak sil” düğmesine basın.
Hepsi bu kadar. Hesabınızı sildiğinizde profilinizin, paylaştığınız tüm fotoğraf ve videoların, beğenilerinizin ve takipçilerinizin silineceğini, bu işlemi geri alamayacağınızı unutmayın. Eğer fikrinizi değiştirebileceğinizi düşünüyorsanız, bir sonraki bölümde anlattığımız geçici hesap dondurma işlemine göz atın.

Instagram Hesabınızı Dondurma
Instagram hesabınızı erişilmez hale getirmek istiyorsanız ancak ileride geri dönebileceğinizi düşünüyorsanız, yapmanız gereken Instagram hesabınızı dondurmak. Bu sayede Instagram’dan bir süreliğine uzak durabilir, dilediğiniz zaman oturum açarak her şeyi eski haline getirebilirsiniz.
Facebook Hesabı Nasıl Silinir? Adım adım anlatıyoruz…
Instagram nasıl dondurulur, geçici olarak nasıl kapatılır? İşte cevabı.
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?
Günün birinde geri dönebileceğinizi düşünüyorsanız, Instagram dondurma doğru tercih
1. Instagram web sitesinde veya mobil sitede sağ üstteki kafa simgesine dokunun. Mobil uygulama üzerinden hesabınızı geçici olarak kapatmanın herhangi bir yolu bulunmuyor.
2. “Profili Düzenle” seçeneğine tıklayın.
3. Sağ alttaki “Hesabımı geçici olarak kapat” seçeneğine tıklayın.
4. Hesabınızı dondurmak için bir neden seçtikten sonra alttaki kutucuğa parolanızı girin.
5. Son olarak kırmızı renkli “Hesabı Geçici Olarak Kapat” düğmesine tıklayın.
Hesabınızı dondurduğunuzda fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizli kalacak.
Instagram hesap silme veya Instagram kapatma yerine fotoğraflarınızı gizlemek istiyorsanız, bunun için Ayarlar’dan “Gizli Hesap” seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.