Instagram Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

/ 15 Mayıs 2021 / 1.315 / yorumsuz
Instagram Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?

Instagram hepimizin aktif olarak kullandığı bir sosyal medya platformu ve bir kere giriş yaptığımızda bir daha gir çık yapmaya gerek kalmıyor Ama es kaza uygulamayı yeniden yüklemek zorunda kalırsak yeniden giriş yapmamız gerekiyor. Bu aşamada şifremizi unutursak giriş yapamayız. peki böyle durumlarda ne yapmalıyız?

Instagram Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Instagram Şifremi Unuttum, Ne Yapmalıyım?
-Instagram giriş bölümünde oturum açmak için yardım alın.
-“Kullanıcı Adı veya E-posta Kullan”, “SMS Gönder” veya “Facebook ile Giriş Yap” seçeneğine dokunun.
-Bilgileri girin ve talimatları uygulayın.

Eğer iPhone’da şifrenizi unuttuysanız;
-Instagram oturum açma bölümüne gidin.
-Şifremi unuttum seçeneğine basın.
-“Kullanıcı Adı veya Telefon” u seçin.
-Bilgileri girin ve talimatları uygulayın.

Eğer facebook adresiniz var ise facebook ile instagrama bağlanabilirsiniz. Instagram e-postanızı tanımlamadıysa o zaman başka e-postalar açmanın vakti gelmiş demektir. Hemen yeni bir e-posta açıp onunla işlemlere devam etmeniz gerekecektir. Eğer hala bu sorun devam ediyorsa sebebi Instagram’ın sağladığı geçici şifrenin süresinin dolmuş olması olabilir. Bu durumda başka bir tane talep edebilir ve süreci sıfırdan başlatabilirsiniz. Ancak şifrenizi yenilemeyi başardıktan sonra tekrar aynı hatalara düşmek istemiyorsanız şifrenizi unutmamaya gayret edin ve onu kaybetmeyeceğiniz bir yere yazın, saklayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz