Instagram’da Kişi Etiketleme Sorunu

/ 22 Haziran 2021 / 1.458 / yorumsuz
Instagram’da Kişi Etiketleme Sorunu

Instagram neredeyse hayatımızın bir parçası olmuş ve hemen hemen herkesin hesabının olduğu bir sosyal medya platformudur. İnsanlar burada eğlenceli vakit geçirirken zaman zaman birtakım sıkıntılarla da karşılaşabilirler. Bu sıkıntılardan biri de instagramda kişiyi etiketleyememe sorunudur.

What Is Instagram and How It Works: a Beginner's Guide

Eğer siz instagramda etiket yapamıyorsanız, ilk olarak uygulamanın güncel olup olmadığına bakmalısınız. Uygulamanız güncel değilse sadece etiket değil birçok işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bir diğer sebep kullanıcı hesabını kapatmış olabilir. Bir kişi hesabını kapatmış ya da silmişse o kişiyi etiketleyemezsiniz.

Bir başka neden ise instagrama yeni gelen özellik olan etiket devre dışı bırakma özelliğidir. Eğer kişi bu özelliği aktifleştirmişse siz instagramda o kişiyi etiketlemezsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz