Instagram İzni Verilen Uygulamaları Nasıl Kaldırırız?

/ 5 Mayıs 2021 / 190 / yorumsuz
Instagram İzni Verilen Uygulamaları Nasıl Kaldırırız?

Instagram hepimiz için çok eğlenceli ve çok güzel vakit geçirdiğimiz bir sosyal medya uygulamasıdır. Bunun yanından indirdiğimiz bazı uygulamalar instagram izni ister ancak bu izinler hesaplarımız için çok tehlikeli olabilir. peki instagram izni verilen uygulamaları nasıl kaldırırız?

Instagram'da açılan ilk hesaplar ortaya çıktı | NTV

-Öncelikle tarayıcınızdan instagram adresine gidin ve giriş yapın.
-Sonra ayarlara girin.
-Uygulamalar ve internet sitesi yazan yere girin.
-Karşınıza çıkan üç ayardan, izin verdiğiniz uygulamaları kaldırın.

Size tavsiyemiz bu işlem sonunda hesabınızı güçlü tutmak için şifrenizi değiştirin. Yukarıdaki işlemlerden sonra izin verilen instagram uygulamaları artık aktif olmayacaktır. Soru ve düşünceleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.