Instagram’da Açılmayan Videolara Çözüm!

/ 9 Haziran 2021 / 509 / yorumsuz
Instagram’da Açılmayan Videolara Çözüm!

Instagram neredeyse herkesin kullandığı bir sosyal medya platformudur. Burada her ne kadar keyifli vakitler geçirsekte birtakım sorunlarla karşılaşabilmekteyiz. Bu sorunlardan biri de videoların oynanmayışı. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Instagram'daki mesajlaşmalarınız nedeniyle hesabınız kapatılabilir -  Teknolojiden Son Dakika Haberler

Eğer size direct olarak mesaj geldiyse öncelikle bu kişiyi takip etmeniz gerekir. Yani Bir video paylaş butonu ile size dm den gönderen kişiler video paylaşan kişileri kimlerin takip ettiğini görebildiği gibi buna dikkat etmedikleri için gizli profil de göremeyen kişilere video veya fotoğrafı gönderdiği için görülememektedir. Esasında sorunun sebebi budur.

Bu sorun için instagram’ı silip yeniden yüklemeniz ya da uygulamanın güncelliğini kontrole etmeniz en iyisi olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz