Instagram Profilinize Kim Baktı Öğrenmek İster Misiniz?

/ 24 Mayıs 2021 / 1.042 / yorumsuz
Instagram Profilinize Kim Baktı Öğrenmek İster Misiniz?

Son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri de instagram profilime kim baktı? sorusu oluyor. Gerçekten profilinize kimin baktığını anlayabilir miyiz? Bunları gösteren üçüncü taraf uygulamalar gerçek mi? Birlikte bu soruların cevabına bakalım.

İNSTAGRAM PROFİLİNE BAKANLAR NASIL GÖRÜLÜR?

Herkesin merak ettiği profilime kim baktı sorusuna dair, Facebook’a bağlı olan Instagram, bunu belirten hiçbir veri, rapor, analiz, kullanıcılara sunmaz. Ancak karşıdaki kişinin profili açık ise siz onun profilinde gezinebilirsiniz. Instagram bunu karşı tarafa bildirmez. Ancak amatör bir stalker iseniz, profile baktığınıza dair iz bırakabilirsiniz. Mesela instagram hikayeler bölümü. Biliyoruz ki hikayelerimize 24 saat içinde kimin baktığını görebiliyoruz. Eğer sizde amatörseniz ve stalkladığınız kişinin hikayesine baktıysanız o kişi sizin onun profilinde gezindiğinizi bilir.

Instagram profilime kim baktı? Instagram profilime kimler girdi? - Haberler

Bir diğer merak edilen konu ise, bu soruların cevabını kullanıcıya verdiğini iddia eden üçüncü taraf uygulamalar. Google play ve app store, profilime kim baktı uygulamaları ile dolu. Ne kadar yüksek yıldıza sahip olurlarsa olsunlar, karşıdaki kişiye doğru bir şekilde profiline kimlerin girdiğini söylemezler. Size tavsiyemiz bu tür uygulamalara itibar etmemenizdir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz