Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

/ 13 Temmuz 2018 / 1.200 / yorumsuz
Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy X Ne Zaman Çıkacak?

Çıkarmış olduğu modelleri ile akıllı cep telefonu sektörüne yön vermeye devam eden Samsung en çok satmış olduğu serilerin başında yer alan Galaxy serisi için büyük bir yeniliğe imza attı. Katlanabilir akıllı telefon teknolojisi üreten marka bu yeni özelliği Samsung Galaxy X adı altında kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Peki, Samsung Galaxy X ne zaman çıkacak?

Samsung Katlanabilir OLED Panellerin Üretimine Başladı

Akıllı cep telefonu markaları arasındaki rekabet her geçen gün büyümeye devam ederken markalar dikkat çekici teknolojiler üretmeye devam ediyor. Bunlardan biride katlanabilir akıllı cep telefonu olarak öne çıkıyor.

Bu alanda şu anda en çok ses getiren çalışmalara imza atan iki marka Microsoft ve Samsung olurken Samsung Galaxy X serisi ile bu teknolojiyi müşterilerinin kullanımına sunmaya hazırlanıyor. Markanın bu yeni nesil cep telefonunda kullanılmak üzere katlanabilir OLED panel üretimine bu yaz başlayacağı konuşuluyor. Güney Kore’de kurulacak olan yeni üretim hattında ilk etapta pilot üretim yapılacağı ve 100 bin adet katlanabilir panel üretileceği iddia ediliyor.

Samsung Galaxy X Ne Zaman Tanıtılacak?

Samsung konu hakkında henüz net bir açıklama yapmazken markanın ilk etapta bu yaz ekran üretimi ile işe başlayacağı belirtiliyor. Gelen ilk haberlere göre Samsung’un öncelikli hedefi önümüzdeki yıl düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi etkinliklerine yeni cep telefonu ile katılmak ve büyük sükse yaratmak.

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.