Lenovo Ideapad 720s İncelemesi

/ 2 Ocak 2018 / 1.088 / yorumsuz
Lenovo Ideapad 720s İncelemesi

Lenovo Ideapad 720s İncelemesi

Dizüstü  bilgisayar satın alırken kompakt tasarım özelliklerini beğenen kişilere hitap eden Lenovo Ideapad 720s modelini sizler için inceledik. Son derece güçlü bir kullanımı şık tasarım ile sunan model inceltilmiş çerçevesi ve ekran kalitesiyle bizden tam not almayı başardı. Dizüstü bilgisayarda uzun pil ömrüne önem veren kişiler için güçlü bir batarya ile kullanıma sunulan modelde tek eksi özellik ise ağır yük altında fan sesinin rahatsızlık verici seviyeye yükselmesi. Ancak bu sadece modele özgü bir sorun değil dizüstü bilgisayarların büyük bir bölümünde aynı sorun ile karşılaşılıyor.

Lenovo Ideapad 720s Fiyatı Ne Kadar?

Cihazın özellikleri kadar fiyatına da önem veren kişiler için Lenovo Ideapad 720s fiyat aralığının 4 bin 799 liradan başladığını söyleyelim. Benzer özelliği sunan diğer markalara oranla fiyat oldukça makul. Ancak aldığınız dizüstünü oyun bilgisayarı olarak kullanacaksanız model bu beklentiniz karşılamayacaktır. Yine sürekli mobil kullanımı gözetenler içinde daha hafif modellerin tercihi daha mantıklı olacaktır. Ancak amacınız tüm bunları kullanabileceğiniz güçlü bir bilgisayar satın almaksa bu durumda Lenovo Ideapad 720s beklentilerinize fazlası ile karşılık verecektir.

Lenovo Ideapad 720s İnceleme Puanı

 

Tam Puan Aldığı Değerlendirmeler

Performans

Tasarım

Parmak İzi Sensörü

Kompakt Yapı

Pil Ömrü

Ses Performansı

Ekran

Touchpad Kullanımı

Bağlantı Zenginliği

 

Eksi Puan Aldığı Değerlendirmeler

Yük Altında Yoğun Duyulan Fan Sesi

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.