Oppo Reno için yeni sızıntılar kafaları karıştırdı!

/ 25 Nisan 2019 / 498 / yorumsuz
Oppo Reno için yeni sızıntılar kafaları karıştırdı!

Oppo’nun gündemi sarsan Reno model akıllı telefonun tanıtımına az bir süre kala yeni bilgiler gelmeye başladı. Oppo Reno özellikleri ve tasarım detayları için son sızıntılar neler? İşte detaylar…
dArticle”>

Oppo Reno özellikleri

Oppo’nun MWC 2019 kapsamında tanıtımını yapmış olduğu 10x zoom yapabilen telefonu çok fazla dikkat çekmişti. Şimdilik bu teknolojiyi sadece Reno adında kullanacak bir telefon gündemde çok fazla konuşulmaya neden oldu. Çok kısa olmasına rağmen bir videosu ortaya çıkan telefonun tasarımı da kendini göstermiş oldu. Ön kısmında herhangi bir çentik yer almayan akıllı telefonun çerçeveleri ise oldukça ince ve tam ekran deneyimini kullanıcılara yansıtıyor. Ön kameranın ise açılıp kapanacak türde olması bekleniyor.

10x zoom kafaları karıştırıyor!


Bunlara ek olarak arka kısma baktığımızda ise çok fazla net olmamasına rağmen çift bir kameranın yer aldığı belli oluyor. Durum böyle olunca 10x zoom bu modelde olacak mı sorusu ortaya çıkıyor.

Yeni gelen bilgilerde akıllı telefonun 5 farklı versiyonu olacağı işaret edildi. Gücünü Snapdragon 710 ve 855 işlemcisinden alarak çok iddialı bir bakır boru ile sıvı soğutma sistemine imza atacak. Bunla beraber akıllı telefonda Snapdragon x50 versiyonu ve 5G ile 12GB versiyonunun yanı sıra Lamborghini Edition sürümüne de bulunuyor.

2 hafta içerisinde akıllı telefonun artık resmiyet kazanacağı biliniyor. Bu bakımdan şimdilik bilgilerin bunlarla sınırlı olduğu yeni güncellemeler oldukça sizleri haberdar edeceğimizi belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.