Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 Cihazlarında Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

/ 7 Mayıs 2020 / 1.021 / yorumsuz
Samsung Galaxy M10, M20 ve M30 Cihazlarında Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

Siz de Samsung Galaxy M10, M20 veya M30 cihazlarından birine sahipseniz ve nasıl ekran görüntüsü alacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan dört adım sayesinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla uzatmadan ekran görüntüsünü nasıl alacağınızdan bahsedelim.

  1. İlk yöntem olarak, ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı seçin. Daha sonra güç düğmesi ve ses kısma düğmesine aynı anda basarak ekran alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki tuşa bastığınız zaman deklanşör sesi gelecektir ve galerinize girerek aldığınız ekran görüntüsünü görebilirsiniz.
  2. İkinci yöntem ise ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranda, asistan menüsüne dokunun. Ekran görüntüsü düğmesine dokunun. Ekran görüntüsü alma işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.
  3. Üçüncü yöntemi gerçekleştirmek için ise ekran görüntüsü almak istediğiniz fotoğrafı açın. Elinizin yan tarafı ile ekrana dokunarak soldan sağa doğru hareket ettirin. Bu adımlar sayesinde ekran görüntüsü alınacaktır.
  4. Son yöntemi uygulamak için ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı seçin. Google Asistan’ı başlatın. Google Asistan’a ekran görüntüsü almak istediğinizi söyleyin. Google Asistan ekran görüntüsü alacaktır ve galerinizde istediğiniz görüntüyü görebilirsiniz.

Dört farklı yöntemden bahsettik ve bu yöntemlerden herhangi birini tercih ederek Siz de Samsung Galaxy M10, M20 veya M30 cihazlarından ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlere aktarabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma konusunda hala sıkıntı yaşıyorsanız bu sorunu bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz