Oppo Reno S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

/ 27 Kasım 2019 / 1.206 / yorumsuz
Oppo Reno S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

İnternet üzerinde gezinirken beğendiğiniz bazı görüntüler olabilir ve kaçırmamak için ekran görüntüsü almak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere Oppo Reno S cihazlarda ekran görüntüsünün nasıl alınacağı konusunda yardımcı olacağız. İlginizi çeken ya da başka birine yollamak istediğiniz görüntüyü çekerek bir başkasına atabilirsiniz. Oppo Reno S cihazlarda nasıl ekran görüntüsü alacağınız konusunda daha da detaylı bilgi verelim.

Eğer Oppo Reno S modelini kullanıyorsanız ve ekran fotoğrafı çekme işlemini bilmiyorsanız bu konuda sizlere ip uçları vereceğiz. Oppo Reno S cihazlarda ekran görüntüsü almak için cihazın fiziksel tuşlarını kullanarak üç parmak teması ile gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda olan adımları takip ederek ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

İlk olarak ses kısma tuşu + güç düğmesine beraber basın. 2-3 saniye beklemenin ardından deklanşör sesini duyacaksınız. Bu sesi duyduğunuz zaman ekran görüntüsünü aldığınız anlamına gelir. Daha sonra galerinize giriş yaparak ekran görüntüsü alanı üzerinden ekran aldığınız fotoğrafı görmüş olursunuz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz