Youtube Shorts Nedir?

/ 6 Mayıs 2020 / 282 / yorumsuz
Youtube Shorts Nedir?

YouTube Shorts son zamanlarda adından sıkça bahsettirmeye başladı ve sizde merak edip YouTube Shorts uygulamasının ne olduğu konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. TikTok uygulaması son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. TikTok uygulaması üzerinden müzikli videolar çekerek, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Popüler olan TikTok uygulamasını gören YouTube boş durmadı ve YouTube Shorts uygulamasını geliştirdi.

YouTube Shorts uygulaması TikTok gibi uygulamadır. YouTube Shorts üzerinden müzikli videolar çekerek akımlara siz de katılabilirsiniz. TikTok uygulamasını seviyorsanız YouTube Shorts uygulamasını da sevebilirsiniz.  Uygulamanın ne zaman geleceği konusunda da net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu yazımızda sizlere kısaca YouTube Shorts uygulamasından bahsettik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.