Snapchat Tek Elle Yakınlaştırma

/ 8 Mayıs 2020 / 544 / yorumsuz
Snapchat Tek Elle Yakınlaştırma

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat’te arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Snapchat uygulamasında olan filtreler ile keyifli fotoğraflar çekip hikayenizde paylaşım yapabilirsiniz. Snapchat uygulaması çok eğlenceli bir uygulamadır. Bu yazımızda ise sizlere Snapchat uygulamasını tek elle nasıl kullanacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Tek elle nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Snapchat uygulamasında video kaydetmek ya da çekmek için Kaydet düğmesine basın. Video çekimine başladığınız zaman parmağınızı ileri hareket ettiğinizde video yakınlaşır, tekrar aşağı doğru kaydırdığınızda videonuz uzaklaşır. Ön kamera ile kendinizi çektiğiniz zamanda bu işlemi gerçekleştirerek, video çekerken yakınlaştırma, uzaklaştırma gerçekleştirebilirsiniz.

Snapchat uygulamasında tek elle Zoom işlemini bu adımlar sayesinde öğrenebilirsiniz. Videolarınızda odaklamak istediğiniz noktayı tek elle yakınlaştırarak daha da keyifli videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Snapchat uygulamasında tek elle yakınlaştırma işlemi bu kadar basit ve kolay bir işlemdir. Bu yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında yakınlaştırma işlemini nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.