Samsung Galaxy J6 Plus’ta Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

/ 5 Mayıs 2020 / 958 / yorumsuz
Samsung Galaxy J6 Plus’ta Ekran Görüntüsü Alma İşlemi!

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy J6 Plus cihazında ekran görüntüsü nasıl alacağınız konusunda yardımcı olacağız. Samsung Galaxy J6 Plus cihazı yeni aldıysanız ya da daha önceden hiç ekran görüntüsü almadığınız için, ekran görüntüsünün nasıl alınacağını bilmiyorsanız sizlere yardımcı olacağız. Aşağıda olan adımlar sayesinde ekran görüntüsü alma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk yöntem olarak, ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı seçin. Daha sonra güç düğmesi ve ses kısma düğmesine aynı anda basarak ekran alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu iki tuşa bastığınız zaman deklanşör sesi gelecektir ve galerinize girerek aldığınız ekran görüntüsünü görebilirsiniz.
  • Başka bir yöntem ise; ekran görüntüsü almak istediğiniz ekranı seçin. Google Asistan’ı başlatın. Google Asistan’a ekran görüntüsü almak istediğinizi söyleyin. Google Asistan ekran görüntüsü alacaktır ve galerinizde istediğiniz görüntüyü görebilirsiniz.
  • Son olarak Samsung Galaxy J6 Plus cihazınızda ekran görüntüsü almak istediğiniz alana girin. Bildirim panelini yukarıdan aşağıya doğru çekin. Ekran görüntüsü alma butonuna basın. Ekran görüntüsü çekilecek ve galerinize kaydedilecektir.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz