Samsung Galaxy S10 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

/ 23 Mart 2018 / 2.035 / yorumsuz
Samsung Galaxy S10 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Samsung Galaxy S10 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Devam Ediyor

Dünyanın en çok satılan ve akıllı cep telefonu sektörüne yön veren Samsung amiral serisi olan S serisinin son üyesi üzerinde çalışmayı sürdürüyor. Samsung Galaxy S10 modeli için teknoloji forumlarında her gün yeni bir iddia ortaya atılırken markanın 3 boyutlu kamera üzerinde çalışıldığı dedikodusu ise büyük bir hızla yayılıyor.

Samsung Galaxy S10 Ne Zaman Çıkacak?

Markanın üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığı ve büyük özellikler katarak akıllı cep telefonu sektöründe büyük sükse yaratması beklenen Samsung Galaxy S10 modeli için oldukça iddialı bir tasarım ortaya koyması bekleniyor. Ürünün çıkış tarihi ve lansman tarihi için henüz net bir açıklama olmasa da en geç gelecek senenin üçüncü yarısına kadar satışa sunulması bekleniyor. Model hakkında en çok merak edilenlerden biride markanın S serisine devam mı edeceği yoksa isim değişikliği mi yapacağı yönünde yaşanıyor.

3 Boyutlu Kamera Özelliği İle Fark Yaratacak

İsim tartışmaları süre dursun Samsung mühendislerinin 3 boyutlu kamera algılama özelliği için titiz bir çalışma süreci içerisinde bulundukları dile getiriliyor. Buna ek olarak yeni modele yeni çentik eklenip eklenmeyeceği ve tasarımda nasıl farklılıklar yaratacağı da yanıtı merakla beklenen sorular arasında bulunuyor. 3 boyutlu kamera özelliği hayata geçirilebilirse yüz tanıma özelliği geliştirilecek ve Samsung tarafından geliştirilen AR Emoji işlevi de çok daha etkin bir biçimde kullanılabilecek.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.