Skype’a Grup Yönetici Nasıl Eklenir?

/ 13 Şubat 2021 / 1.289 / yorumsuz
Skype’a Grup Yönetici Nasıl Eklenir?

Özellikle pandemi sürecinde herkesin evine kapandığı şu dönemlerde birçoğumuz işimizi evden yürütüyoruz. İşimizi evden yürütmemizde büyük rolü olan uygulamalar ise Skype ve Zoom oluyor. Bazılarımız Skype uygulamasını kullanırken Bazılarımız Zoom gibi başka uygulamaları kullanıyor. Skype kullanan kullanıcılar tarafından gelen sorulara yönelik sizler için bu yazımızı hazırladık. En çok sorulan soru ise Skype’a grup yöneticisi nasıl eklenir?

Skype'ı tanıma | Skype Desteği

Skype’a Grup Yöneticisi Ekleme
Normalde skype’ta ‘Yeni sohbet düğmesi ve yeni grup sohbet listesi > devam > grup ismi > kamera üzerinden grup resmi yükleyebilir > Sağ ok ile grup oluşturma > Kişi ekle > Sohbete başla’ adımlarını takip ederek grup kurabilirsiniz. Ancak grup yöneticisi almak için;

-Yeni bir moderatör eklemek için grup kurun.
-Yeni kişiler ekleyin.
-Yönetici atayacağınız kullanıcının kişisel bilgilerini girin.
-Kullanıcı adını tam bir şekilde kopyalayın.
-Sonra grup sohbet penceresinde mesaj yazma yerine aşağıda kodu, komutu yazın.
/setrole kullanıcı adı MASTER komutunu yazdığınızda o gruba kullanıcıyı yönetici olarak eklemiş oldunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.