Modem Şifresi Değiştirme(PPP)

/ 12 Şubat 2021 / 3.434 / yorumsuz
Modem Şifresi Değiştirme(PPP)

Modem internet şifresini değiştirmek isteyenler için bu yazımızı hazırladık. Sizlere burada modem internet şifresi nasıl değiştirilir, onu anlatacağız. Yazımızı okumaya devam edin.

Modem PPP internet şifresi nasıl değiştirilir

Modem İnternet Şifresi Değiştirme
Vereceğimiz bilgiler her modemde farklılık gösterebilir. Buna dikkat ederek sizler için yazdığımız adımları uygulamanız yeterli. Bizim sizlere verdiğimiz örnek modemin markası, TP Link. Dikkat etmeniz gereken PPP şifrenizi ve kullanıcı adınızı doğru yazmanız. Şimdi gelelim şifreyi değiştirmeye!
-Arayüze girişi yapınız.
-Parola bu modelde turktelekom
-Yan alandaki “AĞ” alanına girip ve “WAN” olanla devam edin.
-Orta alanda “Dsl_internet” yazan alandan “Düzenle” seçeneğine tıklayın.
-ATM kısmında yazanlar ekran görüntüsündeki gibi olacak. (Bu tüm markalarda aynıdır)
-Bağlantı türünün her zaman PPPoE olacağını belirtelim. Bu seçenek değişmez.
-PPP şifre ve kullanıcıya evraklardan ulaşabilirsiniz.

Eğer modemin şifresini değiştiremiyorsanız, cihazın fişini çekin ve bir süre sonra tekrar takın. Kullandığınız tarayıcıyı kontrol edin. Tarayıcıyla ilgili problem olabilir. Eğer windows tarihiniz yanlışsa bu da bir etken olabilir. Tarih ayarlarını kontrol edin. Son olarak ürünün güncellemelerini kontrol edin.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz