Smart iptv url nr1 error hata çözümü

/ 12 Nisan 2019 / 32.438 / 2 Yorum
Smart iptv url nr1 error hata çözümü

Bugünkü yazımızda sizler için url nr1 error hatasının çözümü olarak iptv de yaşanan sorunlarınıza yönelik bazı bilgileri aktaracağız. Bu bilgiler doğrultusunda, daha önceden iptv de yaşanan problemlerinizden ziyade kanalların donması ve geç yayın açılması gibi birçok problemlere değindik. Bugün ise smart iptv url nr1 error hatasının çözümüne ve sebebine dayanacağız. Peki bu sorun nasıl çözülür?

Smart iPTv NR1 Error sorunu çözümü nedir?

Herhangi bir TV markası yada bir telefon ne olursa olsun kullanıcıların iptv üzerinde bu problemi yaşaması halinde aşağıdaki adımları takip etmesi gerekmektedir.

  • İlk olarak hazırda olan internetinizin adsl kablosunu çekin ve modemi de tamamen kapatın.  5 dakika kadar bekleyin ve daha sonra tekrar modemi açın. Sorun devam ediyor mu diye kontrol edin.
  • Şimdi ise Smart TV iptv kurulumunu baştan deneyin. iptv kurulumunu bilmeyen kişiler youtube platformundan yardım alabilirler.

URL NR1 ERROR SMART İPTV

Sektörde iptv denildiğinde en fazla kullanılan iptv uygulamalarının başında ise Gse smart iptv ve Simpe iptv ile iptv pro yer alıyor. Bugün sizlere url nr1 error! hatasının sorununa değindik. Umarım anlatmış olduğumuz bu sorun ve çözümü ile iyileştirme çalışmasını uygulayabilmiş sinizdir.

Takıldığınız veya yapamadığınız bir problem olursa eğer ,yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

Smart iptv url nr1 error hata çözümü (2 Yorum)

  1. TV/cihaz/PC/yönlendirici ağ ayarlarınızın DNS girişini 1.1.1.1 veya 8.8.8.8 olarak değiştirmeyi deneyin ve yardımcı olup olmadığına bakın.
    Web sitesine erişmek için mobil cihazlarda VPN hizmetlerini kullanmayı da deneyebilirsiniz.