Steam’den kaldırılan oyunları nasıl görebilirim?

/ 22 Aralık 2018 / 2.341 / yorumsuz
Steam’den kaldırılan oyunları nasıl görebilirim?

 

Steam’de kaldırılan oyunlar

 

Steam’de zaman zaman kaldırılan oyunlar olurken bir çok güncel oyunda eklendi. Steam platformu oldukça takip edilen ve fanları(hayranları) geniş bir kesime yayılan platform. Bu fanlar tarafından oluşturulan web sitesinden kaldırılan oyunlar ve hesabınızda bulunan kaldırılmış oyunlar gibi birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Yazımızda yönlendirilmiş linklerle sizleri destekleyeceğiz.

İlginizi çekebilecek Oyunlardan zevk almak için sizde FPS’nizi arttırın! yazımıza bakabilirsiniz.

Steam’den hangi oyunlar kaldırıldı?

 

Steam‘den kaldırılan oyunları listeleyen resmi bir vana kaynağı olmasa da, fan tarafından oluşturulan bir web sitesi tam olarak bunu yapar ve veritabanının ne kadar güncel olduğunu teyit edemesek de, oldukça doğru görünüyor.

Burada Timekillerz web sitesine gidin ve Steam’den kaldırılmış oyunların bir listesini bulun, ancak Engelli oyunlar, görünmez oyunlar ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Belirli bir oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, oyun adı veya Steam uygulama kimliğine göre arama yapabilirsiniz.

 

 

Sahip olduğum kaldırılmış oyunları kontrol edebilir miyim?

 

Hayran tarafından oluşturulan Timekillerz web sitesinde 1000’den fazla oyun kaldırıldı, bu yüzden kontrol etmeniz bir bakışta zor. Neyse ki, aynı ekip tarafından yaratılan başka bir araç var. Bu, Steam ID‘nizi bulmanızı ve hangi oyunların kaldırıldığını, satın alma işlemlerinin devre dışı bırakıldığını ve daha fazlasını öğrenmenizi sağlıyor.

Bulmak için, burayı tıklayın ve Kaldırılmış Oyunlar / Yazılım Denetleyicisi bölümündeki SteamID veya CustomID’nizi (Steam profili URL’nizin özel kısmı) girin ve Kontrol Et’i tıklayın. Birkaç saniye sonra, bir avuç düğme görünmelidir.

Sahip olunan başlığın altında ‘Oyunlar’ı görüyorsanız, hesabınıza bağlı Steam’den kaldırılan oyunlar var. Bulmak için, Oyunlar düğmesini tıklayın ve bir listeyi görmek için “Kaldırılan Oyunlarınızın listesini Göster / Gizle” yi tıklayın. SteamID’nizi girdiğinizde, Sahip olunan başlığın altında herhangi bir düğme bulunmuyorsa, şu anda kaldırılmış bir Steam oyununa sahip değilsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.