Sekiro: Shadow Die Twice kısa sürede büyük ses getirdi!

/ 26 Mart 2019 / 289 / yorumsuz
Sekiro: Shadow Die Twice kısa sürede büyük ses getirdi!

FromSoftware tarafından piyasaya çıkan ve çok fazla eğlence sunan yeni oyun Sekiro: Shadow Die Twice kısa sürede Steam platformunda en fazla indirilen dördüncü oyun olmayı başardı. İşte yeni oyun hakkında detaylar…

Sekiro Twitch’te de popüler oldu!

Oyun kısa bir süre önce yayınlanmasına rağmen, popülerler listesinde yer alarak Tom Clancys Rainbow: Six Siege bile geride bırakarak dördüncü sırada başarısını sergilemeye devam etti. Oyunun çıkışından tam 2 gün geçmesine rağmen böyle bir başarıya imza atması çok faza ses getirdi. Bunla beraber Shadow Die Twice, bir imza daha atarak Twitch canlı yayın platformunda stream servisi içerisinde en fazla izlenilen oyun olmayı da başararak rekor kurdu.

Dövüş konusunda çok ciddi ve önemli bir performans sunarken, zorluk konusunda üst seviye bir durum söz konusu olduğu görülüyor. Bunların yanı sıra ise oyun sektöründe Japonya dönemi çok güzel bir şekilde oyunculara yansıtılmış en büyük etken olarak görülüyor.

Sizlerde bu oyunu eminim oynamak isteyeceksiniz. Oyunu destekleyen platformlar ise, PS, PC ve Xbox platformu oluyor.

Oyun fiyatlandırma konusunda ise PS Store’da 469 TL olarak karşımıza çıkıyor. Steam’da ise 289 TL olan oyun Xbox kullanıcıları içinde 471 TL.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.