Swarm’da Arkadaş Sınırı Var mı?

/ 12 Temmuz 2019 / 410 / yorumsuz
Swarm’da Arkadaş Sınırı Var mı?

Bu yazımızda Swarm arkadaş ekleme sınırı konusunda bilgi vereceğiz. Swarm’da bir arkadaş ekleme sınırı vardır ve bu arkadaş ekleme sınırı 1000 kişidir. 1000 kişinin üstünde arkadaş eklemesi yapamıyorsunuz. Ancak arkadaş sınırına ulaştınız ve arkadaş eklemesinde bulunmak istiyorsanız, mevcut arkadaş listenizden bazı kişileri çıkarmanız gerekecektir.

Arkadaş sınırına ulaşmamanıza rağmen istek gönderiminde bulunamıyorsanız bu durumun çözümü için de, önceki arkadaş isteklerini yani beklemede olan kabul etmediğiniz istekleri silmeniz gerekecektir.

Bu istekleri iptal ettiğiniz zaman arkadaş eklemesinde bulunabilirsiniz. Swarm uygulamasına giriş yapıp, arkadaş istekleri alanına geçiş yaparak, gelen istekleri sildiğiniz zaman arkadaş eklemesinde bulunabilirsiniz. Arkadaş sınırına ulaşma sorununu bu şekilde basit adımlarla çözebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.