Tango’da Sohbet Odası Açma 2019

/ 25 Haziran 2019 / 1.010 / yorumsuz
Tango’da Sohbet Odası Açma 2019

Bu yazımızda Tango’da nasıl oda kurabileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Merak edilen ve çok sorulardan biri olan Tango’da oda kurma işlemi, bu konu hakkında detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz…

Tango Sohbet Odaları yeni güncelleme ile beraber geldi. Arkadaş arama özelliğinin yanında sohbet özelliği de güncelleme ile birlikte geldi. Bu özellik sayesinde sohbet odalarında yapılan sohbetlere katılabiliyorsunuz. Ayrıca Tango tarafından gelen bu özellik sayesinde keyifli sohbetlere dâhil olabiliyorsunuz.

Merak edilen konu ise; sohbet odalarında kendi odamı nasıl açabilirim? Bu sorunun cevabı; Tango için şu an sohbet oda kurma özelliği yoktur. Yani Tango’nun kendi tarafından oluşturmuş olduğu odalar altında sohbet edebilirsiniz ve siz ayrı bir sohbet odası kuramazsınız.

Ancak ilerleyen dönemlerde gelecek olan yeni güncelleme sayesinde kendi odanızın sohbetini oluşturabilir ve arkadaş listenizi kendiniz seçerek sohbet edebilirsiniz. Aynı zamanda sizin kurmuş olduğunuz sohbet odalarına dışarıdan başka misafir katılımcı eklenebilir. Böyle bir güncellemenin ne zaman geleceği konusunda da şu an için bir bilgi yoktur. Ancak kısa süre sonra kullanıcılara böyle bir güncelleme sunulması bekleniliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.