TikTok Smartisan Pro 3 fiyatı çok uygun özellikleri nedir?

/ 26 Aralık 2019 / 60.197 / yorumsuz
TikTok Smartisan Pro 3 fiyatı çok uygun özellikleri nedir?

TikTok’dan fiyat ve performans telefonu olan Smartisan Pro 3 modeli kısa süre önce satışa çıktı. Uzak doğu pazarından gelen bu yeni telefonunun ülkemizde piyasası olur mu olmaz mı henüz bir şey demek doğru olmaz.

TikTok‘a sahip olan şirketin kendi üretmiş olduğu akıllı telefonun uygun fiyatlı gelmesi ise şaşırtıyor. Donanım ve fiyat politikası ciddi anlamda çok güzel bir kullanıcı dostu ve bütçe dostu demeyi anlamlı kılıyor. Telefonun tasarımı ise Apple’ın eski modellerine benziyor. Ekranın Amoled ve işlemcinin Snapdragon 855+ kullanması dikkatlerden kaçmıyor.

Telefonun genel özellikleri nedir?

  • Ekran boyutu 6.39 ve damla çentik
  • İşlemci 8 Çekirdek GPU 640 Adreno 8
  • 12 GM RAM Depolama 128 / 256 GB
  • Kamera arkada 4 adet bulunuyor.
  • 48 MP, 13 MP, 5, 8 mp ana kamera 20 MP
  • Hızlı şarj 18 W
  • bataryası 4000

Böylesine güzel bir telefonun fiyatı ise  fiyatı ise ¥2,899.00. Bu bakımdan diğer akıllı telefonlarına göre çok ama çok ucuz diyebiliriz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.