TİKTOK HEDİYELERİ NASIL ÇALIŞIR?

/ 31 Ağustos 2020 / 10.337 / yorumsuz
TİKTOK HEDİYELERİ NASIL ÇALIŞIR?

Tiktok’ta hediye olarak bilinen bağışlarla çevrimiçi para kazanabilir, kendinizi veya markanızı tanıtmak için takipçilerinize hediyeler sunabilirsiniz.

Tiktok hediyeleri almak için öncelikle tiktok coin’lerine sahip olmanız gerekir.  Bunlar farklı paketler halinde mevcuttur. Paket ne kadar büyükse, indirim o kadar büyük olur. Bu paraları Google veya Apple hizmetlerinde bulunan farklı ödeme seçeneklerini kullanarak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemi yaptığınızda, paralar TikTok hesabınıza eklenir. Bu jetonlar iade edilemez veya nakitle değiştirilemez. Üçüncü şahıs hizmetlerinin burada kullanılması kesinlikle yasaktır ve hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Madeni paraları aldıktan sonra hediyeler almaya başlayabilirsiniz. Hediye göndermek içinse videonun altındaki ‘hediye ver’ butonunu seçebilirsiniz. Hediyenizi gönderdikten sonra bakiyenizi kontrol etmek isterseniz ‘ayarlar ve gizlilik’ten ‘denge’ye dokunarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

HEDİYELER NASIL ELMASLARA DÖNÜŞÜR?

Tıpkı TikTok coinleri gibi, hediyeler de herhangi bir para birimiyle takas edilemez. Birisine hediye gönderdiğinizde, hesabınızdan kaybolacak ve gönderdiğiniz kişide bir elmas şeklinde görünecektir.

Elmasları nakit parayla takas etmek isterseniz, Yeterince elmas kazandığınızda, parayı ‘PayPal’ veya başka bir doğrulanmış ödeme hizmeti aracılığıyla tahsil edebilirsiniz. Minimum para çekme tutarı 100 $ ‘dır. Haftalık çekebileceğiniz maksimum miktar 1.000 $ ‘dır.

PARA VEYA HEDİYE SATIN ALAMIYOR MUSUNUZ?

Tiktok’ta topluluk yönergelerinden, uygulama içi satın alma işlemlerine kadar, 18 yaşın altındaki kullanıcıların sınırlı olduğu birçok şey vardır. Madeni para satın almak bu sınırlamalardan biridir. Hesabı 18 yaşın altında olan herkesin favori içerik oluşturucularına göndermek için para satın almasına izin verilmez.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz