TikTok Video Paylaşamıyorum Yüklenmiyor

/ 14 Eylül 2020 / 12.246 / yorumsuz
TikTok Video Paylaşamıyorum Yüklenmiyor

Tik Tok video açtığımda “üzgünüz bu video kullanılmıyor” diyor bu bir hata mı yoksa ceza mı aldım diye yazanlar oluyor. Sakin olun! Ceza almadınız ancak tiktok’ta diğer sosyal medya uygulamaları gibi bazı durumlarda hata veriyor olabilir. Şu an için popüler olan ve çok az sorun çıkaran uygulama olarak Tik Tok diyebiliriz.

Bu durumla karşılaşanlar, öncelikle aşağıda yazanlara göz atın;
Telefon kapatıp açıldığında çözülüyor mu?
Tüm paylaşımlarda mı yoksa birinde mi? İnternet erişiminde hem wifi hem mobil bağlantıyla ayrı ayrı denendi mi? DNS kullanılarak test ettiniz mi? 8.8.8.8 ve son ikisine 4.4 ekleyin.

Eğer tiktok videonuz yüklenmiyor ise;

Birkaç tane video deneyin. MB düşük videolarla deneyin. Farklı farklı internet ile test edin. Telefonun tarihinde yanlışlık olması durumunda çıkabilir. Bazılarında sunuculardan kaynaklı sıkıntılar çıkabilir.

Uygulamaya güncelleme yapıldı ise önceki sürüme veya eskilerden birine dönün. Eğer videonuz paylaşılmıyorsa;
Bağlantıda kopma olup olmadığını kontrol edin. Paylaşım engeli alıp almadığınıza bakın. Paylaşılan video büyük ise sıkıntı yaratabilir.
Ek yapabileceğiniz şeyler ise, her zaman tavsiye ettiğimiz önbelleği temizlemenizdir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz