Tiktok Canlı Yayın Kısıtlaması Sorunu

/ 7 Aralık 2020 / 3.895 / yorumsuz
Tiktok Canlı Yayın Kısıtlaması Sorunu

Merhabalar, bu konumuzda Tiktok canlı yayın yasaklandı sorunu ve bununla ilgili olarak sorunlara cevaplar arayacağız.
Bir kullanımız tarafından genel olarak yaşının 21 yaşından büyük olmasına rağmen hep ceza yediğini ve sürekli canlı yayın kısıtlaması olduğundan bahsetmektedir.
Son yılların popüler uygulamalardan Tiktok’da canlı yayın yapabilmek için belli kriterlerin olması gerekmektedir. Bununla ilgili canlı yayın yapmak için kullanıcıları şu şartların yerinde olması gerekmektedir.

Tiktok canlı yayın yapma sınırı en az 1000 kullanıcıya ulaşması gerekmektedir. Ayrıca canlı yayın açmak için 16 yaşından üstünde olmanız gerekmektedir.

TikTok Canlı Yayın Kısıtlama Sorunu
Bu sorunda ihlal nedeni “yaşı tutmayan kullanıcı” olarak karşınıza çıkmaktadır. Kısıtlamanın saati, ihlal sayısı ve ceza yediği günü kadar her şey yazılmaktadır.

Şimdi bu sorunla alakalı neler yapılabilir sorun nasıl çözülür, düzelir? Bunun için yapabileceğimiz adımda ayarlar kısmından sorun bildir kısmından bu geri bildirim olarak Tiktok bildireceksiniz daha sonra Tiktok sizinle iletişime geçtiğiniz de kimlik bilgilerini paylaştığınızda bu sorun bir daha karşınıza çıkmayacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz