Twitter’da Yeni Özellik: Sesli Mesaj!

/ 4 Haziran 2021 / 874 / yorumsuz
Twitter’da Yeni Özellik: Sesli Mesaj!

Twitter dünyaca ünlü milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir sosyal medya uygulamalarından biridir. Sürekli geliştirilen uygulama son zamanlara en çok sevinilen özelliği sesli mesaj özelliğini kullanıcılara sundu.

Twitter, Sesli Mesajlar Özelliğini Duyurdu | Podiolab

Twitter’a yeni gelen bu sesli mesaj özelliğini nasıl kullanacağız? Yapılması gereken tek şey mesaj bölümüne girip, ses kaydı yapmak için kaydet butonuna basılı tutmanızdır. Kaydettiğiniz mesajı otomatik olarak göndermek için ise yukarı kaydırabilirsiniz. Belki şu an için Türkiye’de kullanılmayabilir ancak bazı yabancı ülkelerde faaliyete geçmiş durumda.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz