Twitter Gece Modu Özelliği 2019

/ 1 Haziran 2019 / 1.548 / yorumsuz
Twitter Gece Modu Özelliği 2019

Bu yazımızda sizlere Twitter üzerinden gece modu özelliğinin nasıl kullanacağından bahsedeceğiz. Twitter tarafından kısa bir süre önce gelen Gece Modu özelliği oldukça beğeni topladı. Sadece Android işletim sistemine sahip cihazlara gelen bu özellik sayesinde gece düşük ışıklı alanlarda gözünüzün fazla yorulmaması için getirilmiş bir uygulamadır.

Twitter, karanlık ortamlarda gözleriniz fazla yorulmadan düşük ışık altında vakit geçirmenize imkân sağlıyor. Gece modu özelliği düşük ışık severler için, gece gözünü ışığın fazla almasını istemeyenler için oldukça kullanışlı olacaktır.

Şu an için sadece Android işletim sisteminde olan bu özellik belirli bir süre sonra güncelleme ile iOS işletim sistemine sahip kullanıcılara sunulacaktır. Eğer siz de bu özelliği kullanmak istiyorsanız Android işletim sistemine sahip cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Gece modunu aktif hale getirmek için de Sol üst alanda yer alan profil kısmından bu modu aktif edebiliyorsunuz. Aktif ettiğiniz zaman gözleriniz yorulmadan Twitter üzerinden rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bu mod sayesinde gözlerinizi yormamış ve dinlendirmiş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz