Twitter kaydır beğen özelliği beta kullanıcılar için geldi!

/ 13 Nisan 2019 / 1.610 / yorumsuz
Twitter kaydır beğen özelliği beta kullanıcılar için geldi!

Twitter’da bir süre önce prototip olan twttr karşımıza çıkmıştı. Bu yeni uygulama ile sürekli güncelleme sunan şirketin, kullanıcılardan gelen tepkiler üzerine ana uygulamasına bu özelliği getireceği ifade edildi. İşte detaylar…

Twitter uygulaması için yeni özellikler geliyor!

Twttr adındaki yeni prototip uygulaması kullanıcıların atmış olduğu konuşmaların çok daha basit bir şekilde okunmasını sağlayan bir tasarım sunuyor. Özellikle etiket sistemine benzer özelliklerin yer aldığı uygulama içerisinde yeni tweet kamerası ve gelişmiş bir gece modu özelliği dahil edildi.

Twitter yetkilisi olan sara Haider konu hakkında bir açıklama yaparak, Twttr konusunda kendilerininde çok heyecanlı olduğunu ve yeni deneyimleri kazandıklarını dile getirdi. Özellikle gelen geri dönüşlerin çok iyi olduğunu ama bunlara rağmen herkese sunulması için daha fazla bir mesai yapmaları gerektiğini açıkladı.

Kaydır Beğen geldi!

Tüm bu gelişmelerden sonra yeni güncelleme ile beraber Twttr uygulaması için bir özellik daha geldi. Artık kullanıcılar herhangi bir tweetin üzerine geldiğinde, o tweeti sola çektiğinde tweetler beğenilmiş olacak. Bu özelliğin adı ise kaydır beğen olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca kısa sürede, sohbete abone ol ile sohbetleri gizle şeklinde yeni kaydırmaların geleceği de bekleniyor.

Sizlerde buraya tıklayarak beta Twttr prototip uygulamasına dahil olabilir ve bu özellikleri diğer kullanıcılardan önce kullanmak ve deneyim sahibi olmak için uygulamaya kayıt olarak kullanabilirsiniz. Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz