Twitter Videoları Kaydetme İşlemi

/ 17 Mayıs 2019 / 1.404 / yorumsuz
Twitter Videoları Kaydetme İşlemi

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Twitter ve sorunlarından biri de video kaydetme işlemidir. Twitter üzerinden fotoğraf ya da resimleri kolay bir şekilde kaydedebiliyoruz. Ancak konu video kaydetmeye gelince sorun yaşayabiliyoruz. Bu yazımızda sizlere bu konuda yardımcı olacağız. Twitter uygulamasında bulunan videoları kaydetmek için herhangi bir yöntem bulunmamaktadır. Ancak üçüncü parti yazılımları kullanarak Twitter üzerinden video kaydetme işlemini gerçekleştirebiliriz.

Video kaydetmek için http://twittervideodownloader.com/ adresini kullanarak video kaydetme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda olan adımları takip ederek videoların nasıl indirileceğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Twitter Videoları İndirme İşlemi Nasıl Olur?

Twitter kullanıcıları tarafından paylaşılan tweet videoları ya da sizin paylaşımını yaptığınız videoları bilgisayara indirmek için ilk olarak şunu belirtelim; paylaşılan videoların linkleri üzerinde bulunmaktadır. Link adresleri olan videoları yukarıda bulunan resimde olduğu gibi url adresini kopyalayın.

Daha sonra paylaşımın üst kısmında bulunan ok işaretine tıklayınız. Ok işaretine tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan pencerede ‘Tweetin bağlantısını kopyala’ alanına basınız. Kopyalama işlemi ardından http://twittervideodownloader.com/ adresine tıklayarak giriş yapınız.

Giriş yaptığınız sitede ‘Paste Tweet URL Here’ yazan kısma CTRL + V tuşlarına basınız ya da sol tuşunda kopyala alanına tıklayınız. Bu işlemlerden sonra ‘Downland’ tuşuna tıklayarak, Twitter üzerinden bulunan videoyu bu şekilde indirebilirsiniz. Yukarıda bulunan adımları takip ederek, Twitter üzerinden indiremediğiniz videoları bu adımları takip ederek indirebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz