Android’de GPS Konumumuzu Değiştirebilir Miyiz?

/ 17 Haziran 2021 / 1.762 / yorumsuz
Android’de GPS Konumumuzu Değiştirebilir Miyiz?

Bazen bazı uygulamaları kullanabilmek için konumumuzu değiştirmek isteriz ancak bunun nasıl yapılacağı hakkında çoğumuzun pek bir fikri yoktur. Biz size bu yazımızda GPS’teki konumunuzu nasıl değiştireceğimizi anlatacağız.

Senfoni Güvenlik Sistemleri

Sahte GPS konumu için sizlere önereceğimiz birkaç uygulama mevcuttur. Bunlar; Mock GPS, VPNa, Sahte GPS GO Konum SpoofeR, sahte GPS konumu. Hangi uygulamayı indireceğinize karar verdikten sonra ise uygulamayı kullanmak için geliştirici seçeneklerinin aktif olması gerekmektedir. Geliştirici ayarları normalde etkin değildir ve sizin bunu etkin hale getirmeni gerekir. Bunun için telefon hakkında bölümüne ayarlardan gidin ve yazılım numarasını bulun . Bulduktan sonra birkaç kez dokunun. Ekrana geliştirici seçenekleri etkin yazısı gelene kadar basın.

Amazon.co.jp: 地図、ライブGPSナビゲーション:運転ルートの検索: Android アプリストア

Daha sonra yeni menü olan gelişmiş seçeneklere girerek hata ayıklamasına girin ve sahte konumlara izin ver’e basın. Şimdi yüklediğiniz uygulamaya girip kullanabilirsiniz. Sahte GPS Konumu için, artı işaretini hedef konumunuzun üzerine konumlandırmanız gerekir. Uygulamayı test etmek için açıp deneyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz