Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar

/ 5 Mart 2020 / 62.947 / yorumsuz
Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar

Android için En İyi Dokunarak Oynanan Oyunlar Neler? Bugün sizlere Android model cihazlara sahip olan kullanıcılar için dokunarak oyunları derledik. İşte detaylar…

Android tartışmasız çoğu telefonun işletim sistemi olarak yer alıyor ve çoğu tablet ve telefon kullanıcısına hitap ediyor. Bu bakımdan bizlerde sizlerin can sıkıntısını gidermek stres atmak için cihazlarımızda vakit geçirmek isteriz. Bir süre sonra web sitelerinde ve sosyal ağlarda bir müddet sonra sıkıyor ve oyun oynamak isteriz. Çoğu oyundan zevk almamak ve hepsini indirip deneme fırsatımız olmadığı için biz sizler yerine güzel oyunları listeledik.

En iyi Android Oyunlar 2020

Adwebture Capitalist

Adwebture Capitalist en güzel dokunmatik oyunların başında geliyor. Amaç ise işletmenizin yükselmesi ve daha fazla para almanız için ekrana dokunmak oluyor. Bu bakımdan çok daha fazla para kazanacaksınız. Farklı yollardan aşağı götürerek yükseltmelerden faydalanabilirsiniz. Amaç aslında şirketi güçlendirmek oluyor.

Doomsday Clicker

Doomsday Clicker aslında çok fazla zaman harcamadan tıklama oyunu oynayabileceğiniz bir oyundur. Aslında yeterli kaynak elde etmek için üssünüzü yükseltmekle alakalı olup çok zaman harcamadan eğlenebileceğiniz bir oyundur. Adwenture oyununa da benzediğini belirtelim.

Bitcoin Billionaire

Bitcoini hepimiz duyduk araştırdık elbet. Sizlerde bu maceraya oyunda atılmak ve öylesine eğlenmek isterseniz. Bu oyunu oynayabilirsiniz. Güldüren bir mizahi yapının olduğunu belirtelim. Çok fazla çaba göstermeden dokunarak inşa edebilir ve sahte imparator olabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.