WhatsApp Çıkartmalar Nedir?

/ 14 Kasım 2018 / 611 / yorumsuz
WhatsApp Çıkartmalar Nedir?

WhatsApp Çıkartmalar Nedir?

 

Geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme alan WhatsApp, böylelikle çıkartma desteğine kavuştu. Şimdiye dek pek çok uygulamada karşımıza çıkan sticker desteği, mesajlaşmayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Ruh halinizi yansıtan veya herhangi bir mesaja karşı tepkinizi gösteren çıkartma gönderebilirsiniz. Bir süredir geliştirilmekte olan özellik, nihayet WhatsApp kullanıcıları ile buluşmuş durumda. Son güncellemeyi yaptıysanız hemen WhatsApp üzerinden sevdiklerinize çıkartma gönderebilirsiniz.

Kendi WhatsApp Çıkartmalarınızı Yapın

 

Eğer WhatsApp üzerinden mesajlaşırken belirli çıkartmaları sıklıkla kullanmayı düşünüyorsanız bunun için kişisel bir liste oluşturabilirsiniz. Listeye dahil edeceğiniz çıkartmalarınız sayesinde pratik bir kullanım deneyimi oluşturmanız mümkün. Bir nevi elinizin altında olan favori çıkartmalarınızı anında kullanabilirsiniz. Peki, WhatsApp çıkartmalar nasıl yapılır?

Sorunun cevabı ne yazık ki üçüncü parti uygulamada saklı denilebilir. Şimdilik özelliği sınırlı bir şekilde kullanıma sunan geliştirici ekip, çıkartma listesi oluşturmak için ek bir uygulama indirmenize neden oluyor. Sadece Android platformunda yer alan Sticker Maker uygulaması ile kendi çıkartmalarınızı yaratabilirsiniz. Bunun için uygulamayı indirin, create a new seçeneğine dokunun, isteğe bağlı bir isim girin ve ardından kendi çıkartmalarınızı yaratmaya başlayın.

Uygulamayı Güncel Tutun

 

WhatsApp’ı her daim güncel tutmaya özen gösterin. Bahsi geçen özellik, hem iOS hem de Android cihazlarda kullanılabiliyor. Bunun için kullandığınız cihaza göre uygulamayı güncellemeniz yeterli. Yeni sürüme App Store ve Google Play Store üzerinden erişebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Teknoloji sektörünü uzun yıllardır takip edip makaleler yazmaktayım. İşini hakkıyla yapan bir siteye katkı verebildiğim için çok mutluyum.