WhatsApp Durum Fotoğrafları Bulanık Sorunu

/ 28 Eylül 2019 / 40.889 / 1 Yorum
WhatsApp Durum Fotoğrafları Bulanık Sorunu

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a son dönemlerde farklı özellikler eklendi. Ancak uygulamanın sorunları da olabiliyor. Bu sorunlardan biri de WhatsApp Durum Fotoğraflarının bulanık olması sorunudur. Bu yazımızda da durum fotoğraf ya da videoları bulanık olan kullanıcılarımıza çözüm önerileri sunacağız.

WhatsApp uygulamasında bir fotoğrafı telefonunuzdan ya da SD kartınızdan sildiyseniz atmış olduğunuz fotoğraf bulanık görünebilir. Bu sorunun en büyük sebebi fotoğrafın silinmesiyle alakalıdır. Eğer fotoğrafı otomatik olarak cihazınıza kaydetmek istiyorsanız aşağıda yer alan adımları takip etmeniz gerekecektir.

  • İlk olarak WhatsApp uygulamasına girin.
  • Daha sonra sağ üst kısımda olan üç noktaya tıklayın.
  • Ayarlar alanına girin.
  • Sohbetler seçeneğine tıklayın.
  • Medyayı galeride göster seçeneğini aktif hale getirin.

Üst kısımda verilen ayarlar Android cihazlar için geçerli, iOS işletim sistemine sahip cihazlar için de aşağıda yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • WhatsApp uygulamasına girin.
  • Ayarlar alanına geçin.
  • Sohbetler seçeneğine tıklayın.
  • Film rulosuna kaydet alanını aktif hale getirin.

Bu adımlar sayesinde WhatsApp fotoğraflarında olan bulanıklık problemini çözmüş olursunuz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz

WhatsApp Durum Fotoğrafları Bulanık Sorunu (1 Yorum)