WhatsApp Aramada ‘Red Edildi’ Problemi

/ 28 Eylül 2019 / 1.626 / yorumsuz
WhatsApp Aramada ‘Red Edildi’ Problemi

WhatsApp uygulaması oldukça popüler bir uygulamadır ve sadece online mesajlaşma alanı değil aynı zamanda görüntülü konuşma, sesli arama, durum özellikleri de yer almaktadır. WhatsApp uygulamasında görüntülü ya da sesli arama sorunu sonucu bazı problemler ortaya çıkabilir. Bu problemlerden biri de arama red edildi hatasıdır.

Red edilmek aslında karşı tarafın aramayı kabul etmemesi olarak yorumlanır ancak karşıda olan kişi uygulamanın eski sürümünü kullanıyorsa karşı tarafı aradığınız zaman red yanıtını alabilirsiniz. Başka bir hata da internet sonucudur. Yani internetinizde olan kopukluktan kaynaklı olarak red yanıtını alırsınız. Son olarak karşı taraf sizi engellediyse arama yanıtı olarak red cevabını alırsınız. Bu adımlara dikkat ederek WhatsApp tarafından yaptığınız aramalarda gelen red yanıtının neden olduğunu anlayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz