WhatsApp kişiler listesinde görünmüyor!

/ 8 Haziran 2019 / 2.390 / yorumsuz
WhatsApp kişiler listesinde görünmüyor!

Tüm dünyada kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp kişiler görünmüyor hatası hakkında bugün sizlere bilgi vereceğiz. WhatsApp telefon rehberi ile beraber mobil telefonlarınızda uygulamanın yüklü olması halinde WhatsApp’ta kişiler kısmında görünmesi gerekiyor.

Sizlerde yeni bir numara eklediğiniz de whatsapp kişiler listesi görünmüyor olabilir. Bu sorun aslında daima başımıza gelebilir. Ancak bu gibi sorunların çözümleri oldukça basittir.

WhatsApp yeni kişi görünmüyor ise en basit çözümün cihazlarınızı kapatıp yeniden açmanız oluyor. Yeniden başlatmanız ve yeniden ayarlar geleceği için eklemiş olduğunuz kişinin numarası WhatsApp üzerinde görünecektir.

Ancak sizlerinde eklediği WhatsApp kişisinin uygulamayı kullandığına emin olun. Eğer karşı taraf WhatsApp kullanmıyorsa, listede yer almayacaktır. WhatsApp uygulamasını güncellemeyi de unutmayınız.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.