Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

/ 8 Haziran 2019 / 839 / yorumsuz
Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Bu yazımızda Instagram üzerinden indirmek istediğiniz fotoğrafları nasıl indireceğinizden bahsedeceğiz. Aslında Instagram üzerinden fotoğraf indirme işlemini gerçekleştirmek için farklı yöntemler bulunmaktadır. Bizde sizlere iOS ve Android cihazlarda fotoğraf indirme işlemini gerçekleştirmek için kullanacağınız yollardan bahsedeceğiz.

Instagram üzerinden kaydetmek istediğiniz videoyu ya da fotoğrafı açın. Daha sonra sağ üst alanda bulunan alana tıklayarak, URL’yi kopyala seçeneğini seçin. Ardından vereceğimiz link adresine basın yani http://downloadgram.com yanda bulunan linke tıklayın. Açılan alana kopyalamış olduğunuz linki yapıştırın ve bu durum sayesinde indirmek istediğiniz video ya da fotoğraf galerinize inecektir.

iPhone cihaza sahipseniz ve Instagram üzerinden gördüğünüz fotoğraf ya da videoyu indirmek istiyorsanız geliştirilmiş uygulamalardan birini kullanmanız tavsiye ederiz. Bu uygulamalardan biri de, ‘Instant SaveQuickly Repost’ uygulamasıdır. App Store üzerinden indirerek, cihazınıza kurulumunu gerçekleştirin.

Instagram üzerinden indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videonun sağ üst alana tıklayarak URL’sini kopyalayın. Daha sonra ‘Instant SaveQuickly Repost’ uygulamasını açın ve kopyaladığınız linki yapıştırın. Bu durum sayesinde kopyaladığınız link karşınıza fotoğraf ya da video olarak çıkacaktır.  https://itunes.apple.com/tr/app/instant-save-quickly-repost-photo-video-for-ig/id1003730047?l=tr&mt=8

En son ise Android kullanıcıları için bir uygulama tavsiyesinde bulunacağız. Bu uygulama QuickSave’dir. Bu uygulamayı indirdiğiniz zaman Instagram anahtarını açmanız gerekecektir. Bu anahtarı açtığınız zaman Instagram uygulamasına geri dönün. Daha sonra indirmek istediğiniz fotoğraf ya da videoyu seçin. sağ üst alana tıklayarak videonun URL’sini kopyalayın. Kopyaladıktan sonra uygulamaya geri dönüp yapıştırın. Bu sayede indirmek istediğiniz fotoğraf ya da video galerinize inecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=dstudio.tool.instasave&hl=tr


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.