Whatsapp Tek Bir Numaraya Mesaj Gitmeme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

/ 27 Eylül 2018 / 1.794 / yorumsuz
Whatsapp Tek Bir Numaraya Mesaj Gitmeme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Tek Bir Numaraya Mesaj Gitmeme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Özellikle cep telefonları üzerinden mesajlaşmanın yeri vazgeçilmez bir konumda yer alıyor. Eskiden SMS kullanımı yaygınken şimdilerde anlık ileti gönderme uygulamaları tercih ediliyor. Özellikle Whatsapp, bu konuda birçok kişinin mesajlaşma ihtiyacını gidermeyi başarıyor. Bu durum oldukça yaygın olduğundan ötürü çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmak kimi zaman mümkün hale gelebiliyor. Örneğin tek bir numaraya mesaj gitmeme sorunu, sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alıyor.

Tek Bir Numaraya Mesaj Gitmeme Neden Olur?

Bu soruna kaynaklık eden faktörün sadece bir tane ile sınırlı kaldığını söylemek yanlış olur. Zira tek bir numaraya mesaj gitmeme sorunu, farklı birçok faktöre bağlı bir şekilde gerçekleşebiliyor. Bundan dolayı problemin kaynağı net bir şekilde öğrenilmeli ve buna uygun bir çözüm oluşturulmalı.

Kimi zaman karşıdaki kişiyi engellediğini unutan kişiler, o numaraya mesaj attıklarında mesajın iletilmediğini görüyor. Kişinin engelini kaldırarak sorunu çözebilirsiniz. Bunun yanında karşıdaki kişi sizi engellemiş de olabilir. Bu tarz bir durumda Whatsapp iletildi ve okundu bilgisi alamazsınız.

Whatsapp Engel Kaldırma

Eğer karşınızdaki kişi sizi engellediyse bu duruma karşılık yapabileceğiniz pek bir şey bulunmuyor. Şu anki akıllı telefonlarda Whatsapp gibi uygulamalar üzerinden engelleme özelliği bulunduğu gibi telefonun kendisi üzerinden de kişi engellemek mümkün. Bunun haricinde eğer herhangi bir kişiyi engellediyseniz o kişinin bilgileri üzerine gelerek engelini kaldırabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz