WhatsApp Toplu Mesaj Listesi Nasıl Kullanılır?

/ 28 Kasım 2017 / 1.025 / yorumsuz
WhatsApp Toplu Mesaj Listesi Nasıl Kullanılır?

WhatsApp Toplu Mesaj Listesi Nasıl Kullanılır?

Özel günlerde kutlama mesajları başta olmak üzere toplu mesaj gönderme isteği duyan kişilerin hayatlarını büyük oranda kolaylaştıran toplu mesaj listesi yazmış olduğunuz mesajı aynı anda birden fazla kişiye göndermenizi sağlayan özelliktir. Oluşturulan liste sayesinde her seferinde toplu mesaj gönderilmek istenen kişilerin tek tek seçilme zorunluluğu ortadan kaldırılır.

Toplu Mesaj Listesi Nasıl Oluşturulur?

WhatsApp toplu mesaj listesi oluşturmak için WhatsApp ana sayfa ekranı üzerinden sırası ile sohbetler, menü tuşu, yeni toplu mesaj sekmelerini seçin. Ardından kişilerin ismini yazarak ya da artı tuşuna basarak isim seçin ve bitti tuşuna dokunun. Ardından oluştur tuşuna basarak toplu mesaj listenizi oluşturabilirsiniz. Bu listeyi seçerek göndereceğiniz mesajlar aynı anda listenizde yer alan tüm kişiler tarafından görüntülenir.

Toplu Mesaj Listesi Nasıl Silinir?

WhatsApp toplu mesaj listesini silme işleminiz için sohbetler ekranına giriş yapın ve silmek istediğiniz toplu mesaj listesinin üzerine “toplu mesaj listesini sil” iletisini görene kadar basılı tutmaya devam edin. Ardından toplu mesaj listesini sil seçeneğini tıklayın ve gelen yeni ekrandan sil seçeneğine basın. Bu işlemin ardından oluşturduğunuz toplu mesaj listeniz silinecektir. Oluşturduğunuz listeyi değiştirmek için ise toplu mesaj listesini açın ve menü tuşunu tıkladıktan sonra toplu mesaj liste bilgisi seçeneğini tıklayın. Açılan yeni ekranda kalem simgesine dokunduktan sonra toplu mesaj listenizin ismini değiştirebilir ya da alıcı ekle tuşuna bastıktan sonra yeni alıcılar ekleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.