WhatsApp Yıldızlı Mesaj Nedir?

/ 14 Temmuz 2019 / 341 / yorumsuz
WhatsApp Yıldızlı Mesaj Nedir?

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, güncellemeler ile beraber gelen özellikleri sayesinde milyonlarca insanın beğenisini kazanıyor. Bu yazımızda ise WhatsApp uygulamasında yer alan yıldızlı mesajların ne olduğuna dair bilgi vereceğiz.

Yıldızlı mesajlar, sizin için önemli olan, dikkat çeken mesajları kolaylıkla bulmanızı sağlamak için oluşturulan alandır. Bir arkadaşınız ya da başka biri ile yapmış olduğunuz sohbette önemli bir mesaj olarak gördüğünüz yazıyı hemen üst kısmında bulunan yıldız alanına tıkladığınız zaman, o mesaj yıldızlanacaktır.

Eğer sizin için de önemli olan bir mesaj var ise o mesaja basılı tutup daha sonra yıldız işaretine tıkladığınız zaman, yıldızlı mesajlar arasında o mesajınız yer alacaktır. Yıldızladığınız mesajları görmek istiyorsanız da, sohbet alanını açıp daha sonra üst alanda bulunan üç noktaya tıklayıp, yıldızlı mesajlar seçeneğini tercih ederseniz işaretlediğiniz mesajlar burada yer alacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.