Xiaomi Mi A2 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

/ 12 Temmuz 2018 / 858 / yorumsuz
Xiaomi Mi A2 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Xiaomi Mi A2 Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Xiaomi, Haziran ayının son haftasında yeni bir ürün lansmanı için İspanya’ya taraftar getireceğine söz veren Mi Explorer adlı bir program başlattı. En son bilgilere göre, büyük olasılıkla Xiaomi Mi A2’nin Global ürün lansmanı olacak.

Xiaomi Mi A2 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi A2‘nin donanımını Xiaomi Mi 6X ile paylaşması bekleniyor ancak şirket MIUI yerine stok Android’i çalıştırması bekleniyor. Bu, 4GB veya 6 GB RAM ile birleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 660 yongaseti anlamına gelir.

Arkadaki çift kamera 12 MP + 20 MP ve AI geliştirmeleriyle birlikte geliyor, ancak Android’in kendisi değil de MIUI’den geliyor, bu yüzden de Xiaomi’nin 200’den fazla sahne tanıma modunu bir cihazda saf işletim sistemi.

Son sızıntı , Mi A2’nin Altın, Mavi veya Siyah olarak sunulacağını ve en az dört farklı depolama çeşidine sahip olacağını ve bunun da Mi A1’in sunduğu 4/64 GB konfigürasyonunun büyük bir güncellemesi olduğunu açıkladı.

Xiaomi Mi A2 24 Temmuz’da geliyor

Duyuru, Mi forumlarında yayınlandı ve Xiaomi, etkinlikte daha az sayıda taraftarın bulunmasına fırsat veriyor. 11 Temmuz-18 Temmuz tarihleri ​​arasında bilgilerinizi girebilir ve sonunda seçilecektir, ancak kendi seyahat ve konaklama ücretlerinizi karşılamanız gerekmektedir.

 

Kaynak : https://c.mi.com/thread-1386467-1-0.html

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.