YouTube İzlenme Süresini Görme İşlemi

/ 20 Eylül 2019 / 576 / yorumsuz
YouTube İzlenme Süresini Görme İşlemi

YouTube uygulaması sayesinde filmlerin, dizilerin ve müziğin keyfini çıkarabiliyoruz. Mobil cihazlarda en çok kullanılan uygulama arasında ilk sırada yer alan YouTube uygulaması, izlenme süresini de kullanıcılara sunuyor. Bazen uygulama açık bir şekilde unutabiliyoruz ve başka işlerimizle ilgilenirken uygulama kendi kendine orada ilerleyebiliyor.

Farkında olmadan yaptığımız bu hareket de daha sonra izleme süresinin ne kadar olduğu sorusunu akıllara getiriyor. Eğer siz de izleme süresinin ne kadar olduğunu merak ediyorsanız hem iOS hem de Android cihazlar için aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz.

İzlenme Süresine Nasıl Bakılır?

  • İlk olarak iOS ya da Android uygulamasında YouTube’u açın.
  • Daha sonra Google hesabınız ile YouTube uygulamasına girişinizi gerçekleştirin.
  • Girişiniz var ise ya da girişinizi yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan profil alanına tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan ekranda izlenme süresi seçeneğine tıklayın.
  • Açılacak olan sayfada YouTube uygulamasında ne kadar kaldığınıza dair yer alan istatistikleri görmüş olursunuz. dün ve bugün boyunca izlediğiniz videoların ortalama sürelerinin ne kadar olduğu hakkında sizlere bilgi veriyor.
  • İzlenme süresi size fazla geliyorsa, YouTube uygulaması stediğiniz süre sonunda sizi uyarabilir.
  • Eğer uyarmasını istiyorsanız yukarıda yer alan adımları aynı şekilde takip edin ve YouTube’da geçirdiğim zaman yöneticisini sağlayan ataçlar başlığının hemen alt kısmında bulunan Video izlemeye ara vermem gerektiğini hatırlat seçeneğine tıklayarak hatırlatma süresini ayarlayın. Kendinize hatırlatma süresini ayarlayıp onayladığınız zaman uyarı almış olursunuz.

Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.