iPhone’larda gelen çağrıyı reddetme işlemi!

/ 24 Eylül 2019 / 720 / yorumsuz
iPhone’larda gelen çağrıyı reddetme işlemi!

iPhone kullanıcıları telefonlarına gelen çağrıları nasıl red edebilir? Bunu merak ediyor. Bugün sizlere iPhone kullanıcıları için kilit ekranında olduğunuzda nasıl çağrıları red edebilirsiniz? Bunu anlatacağız…

iphone gelen çağrıyı reddetme  işlemi!

iPhone model telefonlarda kilit ekranında gelen çağrıları red etmek için eski sürümlerde tuş olmadığı için uyutma / uyandırma tuşuna iki kere basmalıyız. Yani güç tuşuna telefonu kapatma açma tuşuna 2 kere basmanız gerekiyor.

Eğer kulaklık ile kullanım sağlıyorsanız, + – tuşlarının ortasında yer alan boşluğu 2 defa basmanız halinde çağrıları kulaklık ile de red edebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Etiketler

1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.