YouTube’da bir oynatma listesini nasıl oluşturabilirsiniz?

/ 11 Aralık 2018 / 829 / yorumsuz
YouTube’da bir oynatma listesini nasıl oluşturabilirsiniz?

 

YouTube’da bir oynatma listesi nasıl oluşturulur?

 

YouTube, müzik hayranları için paha biçilemez bir kaynaktır. Spotify, Deezer ve diğerleri yayıncılık pazarındaki hakimiyet için mücadele ederken , YouTube, artık YouTube videolarını reklamsız ve hatta çevrimdışı olarak izleyebilmenizi sağlayan bir abonelik hizmetine sahip olan popüler bir müzik sitesi haline geldi. Bu kılavuzda, örnek olarak bir Noel oynatma listesini nasıl bir araya getireceğinizi göstereceğiz, böylece bu sezon gerçekten çok eğlenceli olabilirsiniz.

Oynatma listesi ekleme

 

Bir Noel oynatma listesi oluşturmak için YouTube hesabınıza giriş yapın ve eklemek istediğiniz bir şarkıya göz atın. Videonun altındaki + Ekle düğmesini tıklayın ve ardından Yeni bir Oynatma Listesi oluştur’u seçin. Noel gibi çalma listeniz için bir ad girin ve ardından bunun halka açık, liste dışı veya özel bir oynatma listesi olmasını isteyip istemediğinize karar verin. Oluştur’a tıklayın.

 

Oynatma listenize Noel şarkılarını ekleyerek, onlara + Ekle’yi tıklatarak, ancak bu sefer Noel oynatma listenizi mevcut seçenekler arasından seçerek eklemeye devam edin.

 

Noel oynatma listenize erişmek için istediğiniz zaman YouTube menüsünü açmak için sol üstteki üç satırlık simgeye dokunun. Noel çalma listeniz Kütüphane altında listelenmelidir.

YouTube uygulamasında aynı şeyi, videonun altındaki Ekle düğmesini tıklayarak, ardından mevcut bir oynatma listesi seçerek veya Yeni bir oynatma listesi oluştur’u seçerek de yapabilirsiniz. Özel bir oynatma listesi olmasını istiyorsanız kutuyu işaretleyin.

Oynatma listesini düzenleme

 

Oynatma listenizdeki şarkıları, yalnızca onları listede sürükleyip bırakarak yeniden düzenleyebilirsiniz. Bir şarkıyı kaldırmak istiyorsanız, en sağdaki üç noktaya tıklayın ve ‘Oynatma listesinden kaldır’ı seçin. Oynatma listeniz için bir küçük resim ayarlamak için bu menüyü de kullanabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.