2018’in En İyi Uygun Android Telefonları

/ 21 Mart 2018 / 1.059 / yorumsuz
2018’in En İyi Uygun Android Telefonları

2018’in En İyi Android Telefonları

Yeterli Para  seçeneği yoksa, bunlar satın alabileceğiniz mutlak en iyi Android telefonlardır.

Google Pixel 2/2 XL

Google’ın Pixel 2 ve 2 XL’si , size gerekli tüm özelliklerin yanı sıra zarif ve sağlam bir donanım sunar ve basit ve sezgisel yazılımları hızlı bir şekilde çalıştırır. Bir kez daha gösterişli değiller, ama güzelce verimli – ve şimdi IP67 suya dayanıklı.

Yazılım özellikleri ve Google’ın uygulamaları sayısız değildir, ancak rahatsız edici olmadan çok yararlıdır. Üç yıllık garantili güncellemelerle, geleceği düşünmek zorunda değilsiniz. Google’ın telefonları, performanslarını en fazla tutmak için iyi bilinir.

Google ahs bir kez daha Android fotoğraf makinelerinin standartlarını, harika görüntüler yaratabilen “HDR +” işlemiyle desteklenen mükemmel bir donanımla kurdu. Fotoğraflar, fazladan bir renk tonuyla doğrudur ve az sorunla zor sahneleri yönetebilir. Ve Android 8.1 ile, Pixel Visual Core , üçüncü taraf uygulamalarda önemli ölçüde daha iyi fotoğraflar sağlar.

En iyi Android deneyimi doğrudan Google’dan Pixel 2 ve 2 XL ile geliyor. Harika donanım ve şaşırtıcı yazılım, herkesin keyfini çıkarabileceği birinci sınıf bir kamerayı destekler.

Bir şey daha: Verizon, Pixel 2’nin taşıyıcıya “özel” olmasına rağmen, çeşitli kaynaklardan kilidi açılmış telefonu satın alabileceğinizi ve tercih ettiğiniz taşıyıcıda kullanabileceğinizi bilin.

Neden Google Pixel 2 ve 2 XL en iyi Android telefonlar?

Mümkün olan en iyi Android deneyimini istiyorsanız, doğrudan kaynağa gidin: Google. Şirket, kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı konusunda ciddileşti ve Pixel 2 ve 2 XL’de Android 8.1 Oreo ile gerçekten çok şey gösteriyor . Arayüz boyunca her şey hızlı, pürüzsüz, tutarlı ve sezgiseldir. Pixel 2 ve 2 XL’yi rekabetten ayıran temel bir yetkinliktir ve herhangi bir akıllı telefon kullanıcısının takdir edeceği bir şeydir.

Ve bu sadece bunu gerçekleştiren yazılım özelleştirmesi değil – Google telefonunuzun çalışmak için yeterli alan olduğundan emin olmak için bir Snapdragon 835, 4GB RAM ve 64 GB (isteğe bağlı, 128 GB) depolama alanı içeriyor. Pixel 2’nin 2700mAh pili küçük görünüyor (normalde öyle), fakat sizi tam bir kullanım günü elde etmeyi başarıyor. Ayrıca, her iki telefonda da öne bakan stereo hoparlörlere sahip olursunuz.

Google, 649 ABD doları fiyatına uygun kaliteli bir 5 inç 1080p ekrana sahip oldu. Pixel 2 XL’nin 6 inçlik OLED ekranı, eleştirinin adil payını gördü ve telefonun gerçek bir zayıf noktasıydı, ancak daha büyük telefonda bu donanım ve yazılım deneyimini elde etmekten vazgeçtiğiniz bir şey var. 849 dolara yutmak için daha sert bir hap.

Piksel 2 ve 2 XL’de bir vuruş varsa, donanım veya yazılımında bazı rakiplerin sahip olduğu çok fazla özellik yok. Kulaklık jakı, kablosuz şarj veya SD kart yuvası yok; Samsung, LG veya Huawei telefonunuzda bir dizi özel yazılım özelliğine sahip olmak için kullanılıyorsanız, bunları burada bulamazsınız.

Ancak, çoğu insan için, bunlar hızlı, sezgisel, akıllı ve aslında sizi vahşet edebilecek bir çekirdek özellik seti ile dolu bir telefon kullanma konusunda günlük bir deneyim elde etmek için ödeme yapmak için nispeten küçük fiyatlardır. Ve garantili yazılım güncellemeleriyle yıllarca, soğukta kalmayacaksınız. Pixel 2 ve 2 XL’den aldığınız şey budur.

Özellikler için en iyisi: Samsung Galaxy S9 / S9 +

Galaxy S9 ve S9 + atalarından pek farklı değildir, ancak bu gibi görerek kötü bir şey değil Samsung’un bugüne kadarki en iyi satan telefonlar idi. Bu telefonlar, size en güzel pakette en çok özellik vermekle ilgili. Tahtada üst düzey özellikler, artı beklediğiniz tüm donanım özellikleri: su geçirmezlik, kablosuz şarj, bir SD kart yuvası, bir kulaklık girişi ve daha fazlası.

Kamera bu sene tamamen yeni, gürültüyü kaldırmak ve ince ayrıntıları keskinleştirmek için harika işlem yapan bir sensörle. Farklı çekimlerdeki en iyi ışık ve ayrıntı kombinasyonunu elde etmek için çift diyaframlı bir lensle desteklenir ve Galaxy S9 + modelinde zoom ve portre modu çekimi için ikinci bir telefoto lens ile eşleştirilir.

Pixel 2’nin temiz ve basit bir yazılım deneyimine sahip olmuyorsunuz, bu da size ekstra bir kişiselleştirme ve tweaking yapabiliyor, ancak Galaxy S9 genel olarak daha az polarize oluyor – sadece bir high-end telefon arayan herkes Galaxy S9 veya S9 + kullanıyor.

Galaxy S9 ve S9 + çok fazla düşünmeyi gerektirmez – her şeyi yapabilirler ve bunu yaparken birkaç gerçek downsides ile harika görünebilirler.

Bir şey daha: Daha fazla RAM, daha büyük bir ekran ve daha uzun pil ömrü elde ettiğiniz Galaxy S9 + için ekstra 120 $ ödeyin. Çoğu insan için buna değer.

Pil ömrü için en iyisi: Huawei Mate 10 Pro

Öncüsü Mate 9’un aksine, Huawei’nin Mate 10 Pro mutlak bir görünüşüdür – ve amiral gemisi yarışmasının hemen yanında kendini açıkça konumlandırır. Metal ve cam ince işlenmiş ve en üst düzey özelliklerle doludur ve Leica ayarlı çift kameraları, içinde Kirin işlemcisinin yardımıyla bazı harika çekimler yapabilir.

Tüm bunların yanı sıra, Mate 10 Pro pil ömrüyle parkın dışına çıkar. 4000mAh batarya, verimli işlemci, biraz kısıtlayıcı yazılım ve 1080p ekranın birleşimi, bunu iki kişi için gerçek bir iki günlük amiral gemisi haline getiriyor ve bugün de bu nadirdir.

Her zamanki gibi tek dezavantajı Huawei’nin EMUI yazılımıdır. Her ne kadar Oreo ile daha iyi anlaşılsa da , üçüncü parti uygulamalarıyla bütünleşmeye gelince çok işlevsel olmayan ya da açıklanamayacak kadar kırılmış gözlerin pek çok alanı var.

Tüm en iyi özelliklere ve inanılmaz pil ömrüne sahip gerçek bir amiral gemisi. Sadece yazılım deneyimi açısından biraz vermelisiniz.

Bir Mate 10 Pro ararken, uygun ağ bantlarına ve garanti desteğine sahip olmanız için ABD’nin kilit açma modelini aldığınızdan emin olun.

Sonuç
Piksel 2 ve 2 XL olarak yok birçok diğer bazı telefonlar gibi özellikleri, ama tam bir paket olarak, telefon kullanarak deneyimi, rekabetin önünde – ve kamera bile Galaxy olsa hala bir çarpıcı özelliğidir S9 yeni kamerasıyla yaklaşıyor. Hemen herkesin telefonlarında Google’ın sunduğu şeyleri takdir edebileceği, basitliği önemsemediği ve daha fazla özelliği tercih edeceği taktirde, Galaxy S9 ve S9 + sizin için burada.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.