Galaxy S9 İçin İlk Görüntü Sızıntısı Yaşandı

/ 24 Kasım 2017 / 898 / yorumsuz
Galaxy S9 İçin İlk Görüntü Sızıntısı Yaşandı

Galaxy S9 İçin İlk Görüntü Sızıntısı Yaşandı

Teknoloji meraklıların yoğun ilgi gösterdiği Samsung Galaxy serisinin son üyesi olması beklenen ve seneye resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy S9 modeline ait olan render görüntüleri sızdırıldı. Samsung markasının amiral gemisi olarak kabul edilen Galaxy S serisinin büyük bir merakla beklenen son üyesi Samsung Galaxy S9 2018 yılında teknoloji raflarında yerini alacak.

Kısa Sürede Paylaşım Rekoru Kırdı

Serinin son üyesi olan Samsung Galaxy S8 ile hayata geçirilen Infinity Display tasarım anlayışının serinin yeni üyesinde de kullanılıp kullanılmayacağının yanıtlarını da veren sızıntı kısa sürede defalarca paylaşıldı. İnternete sızdırılan çizimler incelendiğinde aslında Samsung Galaxy S8 ile Samsung Galaxy S9 arasında çok büyük bir fark bulunmadığı da dikkat çekiyor. İki tasarıma bakan kişiler ilk bakışta modellerin kardeş olduğunu anlayabilir ancak tasarımlar arasında ciddi farklar arka tarafa bakıldığında anlaşılacak.

Samsung Galaxy S9 Arkada Çift Kamera İle Mi Gelecek?

S8 serisinden farklı olarak S9 serisinin arka kısmında Samsung markasının çift kamera koyacağı iddia ediliyor. Parmak izi okuyucu sensör ise hemen bu kameranın altında yer alacak ve Samsung bu seride de parmak izi okuyucudan vazgeçmeyecek. iPhone X modelinin rakibi olarak üretilecek olan son seride Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus olmak üzere yine her zamanki gibi iki seçenek sunulacak.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.