2019’da satışa çıkacak 5G destekli telefonlar!

/ 27 Şubat 2019 / 1.797 / yorumsuz
2019’da satışa çıkacak 5G destekli telefonlar!

2019’da merakla beklediğimiz ve haberleri gelmeye başlayan 5G destekli amiral gemi modelleri Galaxy Note 10, S10 5G, Huawei P30, P30 Pro ve Xiaomi Mi 9 bunlardan sadece bazıları. İşte 5G’li telefonlar ve detaylar…

Eğer sizlerde yeni bir telefon almak istiyorsanız ve bu yıl düşünüyorsanız, biraz daha beklemenizde fayda olacaktır. Bu yıl içerisinde kullanıcı karşısına çıkması beklenilen bazı 5G’li modelleri sizlere aktaracağız. Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 model üst seviye akıllı telefonlar bu yıl çok dikkat çekecek. Çünkü cihazlarda yer alan teknolojiler hem fiyatları yükseltecek hem de 5G internet ile ekrana gömülü parmak izi okuma yer alacak. Note 10’da ise 3,5mm kulaklık girişinin olmadığı ifade ediliyor. S10 zaten geçtiğimiz günlerde tanıtıldı ve 5G’li modelin yaz aylarında satışa çıkması bekleniyor.

Bunların yanı sıra Samsung Galaxy Fold, katlanabilir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefonunda 2019’un yaz aylarına doğru satışa çıkma ihtimali yüksek. Samsung’un infinity flex adındaki ekran teknolojisini kullanarak tablet olan telefon çok fazla etkileyici olarak gelecek. OLED panel ile geleceğinden fiyatınında yüksek olacağı kesin. Huawei P30 model akıllı telefon ve Mate 30 Pro modellerinde farklı fiyat seçenekleri kullanıcıya geliyor. P30 modelinin Nisan ayında tanıtılacağı ve erkanında bir çentik olacağı ifade ediliyor. Bunun yanı sıra parmak izi sensörünün de olacağı kesin.

Mate 30 modelinde ayrıca beş arka kamera olacağı işaret ediliyor. Böylelikle fiyata yansıyacak bu durum çok daha kaliteli fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak. Xiaomi Mi 9 modelinin bu yıl için bir amiral gemi modeli olduğunu belirtelim. Çünkü işlemci bakımından çok güçlü bir model olarak geliyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Yorum yaz