Alcatel 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

/ 4 Ağustos 2018 / 1.034 / yorumsuz
Alcatel 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Alcatel 3 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

18:9 ekran boyutu ile dikkat çeken Alcatel 3 telefonu için talep edilen Türkiye fiyatı sonunda açıklandı. Bir dönemin en çok satan cep telefonu markası olan Alcatel akıllı cep telefonu pazarında eski günlerini yakalamak için yeni modeller üretmeye devam ediyor. Serinin son modeli olan Alcatel 3 modelinde kullanılan 18:9 ekran boyutu büyük beğeni toplarken yüz tanıma ve parmak izi sensörü kullanılması da cihazı öne çıkarmayı başarıyor. Peki, Alcatel 3 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Alcatel 3 Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Biri spektrum mavi diğeri de spektrum siyah olmak üzere 2 farklı renk seçeneği ile Türkiye pazarında satışa sunulan Alcatel 3 cep telefonu fiyatı ise 1.199 lira olarak açıklandı. Teknoloji marketlerin raflarında ilk olarak bu fiyatla yer alacak olan ürün sunmuş olduğu teknolojik özellikler ile kıyaslandığında oldukça ekonomik fiyatlı bir ürün olarak öne çıkıyor.

Alcatel 3 Özellikleri Neler?

Yüz tanıma teknolojisine sahip olan cihaz ekrana baktığınız anda yüz taraması yaparak cihazın açılmasını sağlıyor. Yine parmak izi okuma teknolojisi bulunan cihaz bu iki özelliği sayesinde mahremiyetine ve güvenliğine önem veren kişilere hitap ediyor. Cihazda 16 MP arka kamera bulunurken ön kamera çözünürlüğü olarak 8 MP tercih edilmiş. Sosyal medya paylaşımlarını da düşünen Alcatel 3 sosyal mod özelliği sayesinde hızlı paylaşım, anında kolaj ve anında ön izleme gibi ekstra özellikler de sunuyor.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.