Andorid Uygulamalarında Bu Haftanın Önerileri

/ 29 Kasım 2017 / 736 / yorumsuz
Andorid Uygulamalarında Bu Haftanın Önerileri

Andorid Uygulamalarında Bu Haftanın Önerileri

Android işletim sisteminin çevrimiçi alışveriş sitesi olan Play Store üzerine her gün yeni uygulamalar giriş yaparken artan uygulama sayısı nedeni ile ne yazık ki son derece kaliteli olan uygulamalar dahi adını duyurmakta zorlanıyor. İşte sizler için bu hafta seçmiş olduğumuz bazı işe yarar Google Play Store uygulama önerileri;

Brain.fm

Uykuya dalarken ya da yapacağınız çalışma öncesi odaklanma sorunu yaşayanlardansanız bu uygulama tam size göre. Brain.fm içerisinde barındırdığı müziklerle rahatlama, meditasyon, ders çalışma ve uyku gibi pek çok ruh halini iyileştirmeyi vaat ediyor.

Brain.fm Android İndir

Easy Planner

Planlayıcı kullanmak isteyen ancak internet bağlantısı olmadan da çalışsın, basit ve sade bir arayüzü olsun şeklinde kriterler koyan kişiler için oldukça kullanışlı bir uygulama. Özellikle de internet bağlantısı gerektirmeden günlük planlamalar yapmanıza olanak sağlaması onu rakiplerinin arasında öne çıkıyor.

Easy Planner Android İndir

Onetap Glitch

Fotoğraf düzenleme uygulaması olan Onetap Glitch son derece gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor. Yine seçilen resimlerde bozulma efekti kullanımına da olanak sağlıyor.

Onetap Glitch Android İndir

Life Hacks

Günlük hayatınızda yararlanabileceğiniz ve kesinlikle hayatınızı çok daha yaşanabilir kılacak birbirinden farklı ipuçlarını sizinle günlük olarak paylaşan, mutlaka indirmeniz gereken bir uygulama.

Life Hacks Android İndir

Flight Icon Pack

Minimalist, basit, sade ve düz… Kullandığınız duvar kağıdınız ile büyük bir uyum sağlayan Flight Icon Pack oldukça kullanışlı bir ikon paketi. İçerisinde günlük hayatınızda kullanabileceğiniz oldukça faydalı içerikler barındırıyor.

Flight Icon Pack Android İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.